"Кім жүйрік " байқауының нәтижесі

"Кім жүйрік " байқауының нәтижесі

                                                

Құрметті Ұлттық Интернет Олимпиада сайты оқырмандары мен қатысушылары!

NIO.KZ сайты 2021 жылы 8 желтоқсан күні 2-7 сынып оқушылары арасында математика мен логикадан «Кім жүйрік» байқауын өткізді.Барлық қатысушылар арнайы сертификатпен, жеңімпаздар диплом және сыйлықтармен марапатталады.

Қатысушылар сайтынан https://konkurs.nio.kz/  өз жеке кабинетіндегі «Менің сертификаттарым» бөліміндегі «Кім жүйрік олимпиадасының сертификаттары мен нәтижесі» бөлімінен өз марапаттарын жүктей алады.

Жеңімпаз оқушыларды құттықтаймыз!



2-3 сыныптар бойынша

Аты-Жөні

Мектебі

Тапсырманы орындаған уақыты

Ұпай саны

Сыйлық

1

Алихан Ахмет

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназиясы

54 минут 6 секунд

34

Смартфон

2

Төреғали Өктем

Шымкент қ., Қаратау ауданы, №80 мектеп лицейі

60 минут

34

Смартсағат

3

Ардана Ардахмет

Алматы қаласы, Жетісу ауданы, “№109 ЖББМ” КММ

50 минут 2 секунд

30

Сымсыз құлаққап

4

Нұрислам Абайұлы

Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №5 мектеп-лицейі

57 минут

30

Сымсыз құлаққап

5

Әуез Мұхаметкәрім

ШҚО, Тарбағатай ауданы, Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектебі

60 минут

30

ID нөмерге 5000 бонус

6

Заңғар Жәрдемо

Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Шарбану Бекмухамбетова атындагы мектеп гимназия

60 минут

30

ID нөмерге 5000 бонус

7

Ибрахим Усеин

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, Жаңаөзен мектеп-гимназиясы

58 минут

26

ID нөмерге 5000 бонус

8

Еркеғали Октем

Шымкент қ., Қаратау ауданы, №80 мектеп лицейі

59 минут 57 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

9

Айару Дастанқызы

Алматы облысы, Сарқан ауданы, Аль-Фараби ОМ

50 минут

24

ID нөмерге 5000 бонус

10

Айша Турекелди

БҚО, Қаратөбе ауданы, Мұхит атындағы ЖОББМ

20 минут 51 секунд

24

ID нөмерге 5000 бонус

4-5 сыныптар бойынша

Аты-Жөні

Мектебі

Тапсырманы орындаған уақыты

Ұпай саны

Сыйлық

1

Дархан Айтбеков

Шымкент қ., Әл-Фараби ауданы, №77 Асанбай Асқаров атындағы мектеп-лицейі

60 минут

34

Смартфон

2

Дамир Хайрулла

Алматы облысы, Райымбек ауданы, С.Сауранбаев атындағы орта мектеп

44 минут 8 секунд

30

Смартсағат

3

Айару Жұмабай

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Н. Бекежанов атындағы №156 қазақ жалпы орта мектебі

24 минут 5 секунд

28

Сымсыз құлаққап

4

Әмина Усеин

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, Жаңаөзен мектеп-гимназиясы

42 минут 2 секунд

28

Сымсыз құлаққап

5

Еркеназ Қажытаева

ШҚО, Бородулиха ауданы, М. Әуезов атындағы орта мектеп

60 минут

28

ID нөмерге 5000 бонус

6

Данияр Жолманов

Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой орта мектебі

13 минут

26

ID нөмерге 5000 бонус

7

Ақнұр Мұхтар

Алматы облысы, Райымбек ауданы, С.Сауранбаев атындағы орта мектеп

36 минут 23 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

8

Ұлжан Жаксыбай

Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, М. Шаханов атындағы жалпы орта мектебі

49 минут

26

ID нөмерге 5000 бонус

9

Тоғжан Жусипбай

Түркістан облысы, Сауран ауданы , Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі

50 минут 23 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

10

Сания Алимбай

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, И. Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы

60 минут

26

ID нөмерге 5000 бонус

6-7 сыныптар бойынша

Аты-Жөні

Мектебі

Тапсырманы орындаған уақыты

Ұпай саны

Сыйлық

1

Меруерт Серік

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Дарынды қыз балаларға арналған Білім-Инновациялық лицейі

59 минут 33 секунд

30

Смартфон

2

Заңғар Солдатбек

Шымкент қ., Әл-Фараби ауданы, №77 Асанбай Асқаров атындағы мектеп-лицейі

59 минут 56 секунд

30

Смартсағат

3

Ерасыл Байғазы

Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Д. А. Қонаев атындағы мектеп-гимназиясы

60 минут

30

Сымсыз құлаққап

4

Арнур Ермеков

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

24 минут 15 секунд

28

Сымсыз құлаққап

5

Бірғаным Жақыпбай

Алматы облысы, Райымбек ауданы, С.Сауранбаев атындағы орта мектеп

38 минут 8 секунд

28

ID нөмерге 5000 бонус

6

Малика Жусипова

Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Т. Бигельдинов атындағы №16 жалпы орта мектебі

59 минут 26 секунд

28

ID нөмерге 5000 бонус

7

Ақнұр Төлепберген

Алматы облысы, Райымбек ауданы, С.Сауранбаев атындағы орта мектеп

60 минут

28

ID нөмерге 5000 бонус

8

Анеля Танибергенова

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №7 Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

2 минут 19 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

9

Анеля Еркин

Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам орта мектебі

11 минут 9 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

10

Гюзаль Болатова

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №7 Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

15 минут 28 секунд

26

ID нөмерге 5000 бонус

Құрметті қолданушылар Ұлттық Интернет Олимпиада сайтына қош келдіңіздер! ҰИО сайты сіздерді республикалық интернет олимпиадаға қатысуға шақырады. Олимпиада қазақ және орыс тілдерінде оқушыларға,студенттерге,мұғалімдерге және топтарға арналып ұйымдастырылады. Ыңғайлы интерфэйсте, білікті мамандардың құрастырған тапсырмаларын орындай отырып көрсеткен нәтижесіне сәйкес сертификаттар, дипломдар мен алғыс хаттарға сол сәтте қол жеткізе аласыз.

Байланыс

  • nio.kz.kz@gmail.com
  • Нұр-Сұлтан қаласы,Қазақстан
  • 87758985504, 87071153715

  • Жұмыс күндері:
    сағат 9:00- ден 18.00-ге дейін
  • Сенбі:
    сағат 9:00- ден 15.00-ге дейін
  • Жексенбі: демалыс